Strona Główna
 

W związku z wyjazdem służbowym pracowników biura, w dniu 21 września biuro lgd będzie nieczynne.20 Września 2018

Zapraszamy osoby, które w ramach wdrażania Startegii RLKS skorzystały z doradztwa świadczonego przez pracowników biura Stowarzyszenia - Loklana Grupa Działania "STER", do wypełnienia "ANKIETY OCENIAJĄCEJ SATYSFAKCJĘ WNIOSKODAWCY Z USŁUG DORADCZYCH ŚWIADCZONYCH PRZEZ PRACOWNIKÓW BIURA STOWARZYSZENIA LGD „STER”.

Jednym z celów funkcjonowania Stowarzyszenia LGD „STER” jest świadczenie doradztwa w zakresie przygotowywania wniosków o przyznanie pomocy i wniosków o płatność na operacje realizujące cele Lokalnej Strategii Rozwoju. Powyższe zadanie realizowane jest wobec wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dotacji oraz wobec tych osób i podmiotów, które podpisały umowę na dotację w ramach naszych konkursów. Zależy nam, aby świadczone doradztwo było zgodne z Państwa oczekiwaniami, profesjonalne i najwyższej jakości. Państwa uwagi wyrażone w tej ankiecie będą wnikliwie przeanalizowane i posłużą doskonaleniu jakości usług realizowanych przez nasze biuro.

Dziękujemy18 Września 2018

W dniu 11 września biuro lgd będzie czynne w godz. 9 -1411 Września 2018

Stowarzyszenie - LGD STER organizuje szkolenie dla mieszkańców obszaru LGD, w ramach zapisów Strategii (LSR), pn. „Wykorzystanie społecznego potencjału przy budowaniu lokalnych inicjatyw”. Miejsce szkolenia: Biały Dunajec. Termin: 7-9 wzreśnia br. Uczestnicy ponoszą część kosztów związanych z wyjazdem.

W związku z uczestnictwem pracowników biura LGD w wyjazdach szkoleniowych w dniu 7 września biuro LGD będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.30 Sierpnia 2018

W dniu 3 września biuro czynne od godziny 11.00. Za utrudnienia przepraszamy.30 Sierpnia 2018

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

„Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”

„Operacja pn.: "Wizyta studyjna dla pracowników i członków lokalnych grup działania z terenu woj. łódzkiego do LGD Partnerstwo Ducha Gór" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”

--------------------------------------------------------------------

Bezpłatny wyjazd studyjny w ramach realizacji operacji pn. "Wizyta studyjna dla pracowników i członków lokalnych grup działania z terenu woj. łódzkiego do LGD Partnerstwo Ducha Gór"

Łódzka Sieć Lokalnych Grup Działania bierze udział w realizacji operacji pn. "Wizyta studyjna dla pracowników i członków lokalnych grup działania z terenu woj. łódzkiego do LGD Partnerstwo Ducha Gór".

Bezpłatna wizyta studyjna na teren LGD „Partnerstwo Ducha Gór" odbędzie się w dniach 4-7. 09. 2018 r.

Operacja pn. „Wizyta studyjna dla pracowników i członków lokalnych grup działania z terenu woj. łódzkiego do LGD Partnerstwo Ducha Gór". jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Formularz zgłoszeniowy, który jest warunkiem uczestnictwa w wyjeździe, należy wypełnić i przesłać drogą elektroniczną na adres lgdpodkowa@gmail.com. Termin nadsyłania zgłoszeń: 24 sierpnia 2018 r.

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.


20 Sierpnia 2018

 

17 sierpnia biuro LGD będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. W pilnych sprawach proszę o kontakt na numer tel. 788813862.

 

 17 Sierpnia 2018

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym biuletynem Stowarzyszenia LGD STER "Za jednym STERem...", którego tematyka poświęcona została twórcom ludowym działającym na obszarze partnerstwa

Wersja elektroniczna biuletynu01 Sierpnia 2018

16 lipca biuro LGD będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. W pilnych sprawach proszę o kontakt na numer tel. 788813862.15 Lipca 2018

Udostępniamy naszym beneficjentom, którzy podpisali umowy o dofinansowanie i otrzymali dotację, wzór do wykonania plakatu informacyjnego, który wymagany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Plakat informacyjny06 Lipca 2018
 
 (od 1 lutego 2016 roku) odwiedziło nas 793951 osób!
Copyright by GekoNET


.